Hakkımızda

1999 yılında kurulmuş olan Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde faaliyet göstermeye başlayan Berceste Dinlenme Tesisleri iş yaşamındaki kalitesi ile tercih eden kişiler tarafından takdir edilmesi şirketi yeni atılımlara yönlendirmektedir.Şimdi ise doğal ürünler çarşısında alışveriş yapma, açık-kapalı restoranlarımızda yemek yeme fırsatı veren tesislerimizde bir lezzet klasiğine dönüştürülmüştür.

Muhteşem manzara eşliğinde %100 yerli et ile yapılan zengin menüleri, Türk mutfağının seçkin lezzetleri ve kahvaltıları ile sınırsız bir ziyafet şöleni yaşatan Berceste Dinlenme Tesisleri yolların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Her mevsimin güzelliği farklı yaşanır Berceste'de. Yazları muhteşem doğasıyla, kışları kar manzarası karşısında sıcak içecekleri ile huzurlu bir ortamın kapısını ardına kadar açan mekanlarda ailece keyifli bir vakit geçirilebilir.

Berceste Dinlenme tesisleri kalitesini artırarak, kendini yenileyerek geliştiren ve modern tesislerimizde yöresel lezzetlerimizi hazırlayarak Berceste'yi tercih eden tüm konuklarına sunmaktadır.

Beraberliğimizin uzun yıllar boyunca sürmesi dileğiyle..

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.